Na jučerašnjem tradicionalnom usponu na Zarin kod Brinja, koje organizira već petu godinu za redom PD Škamnica iz Brinja sudjelovali su i članovi PD Karlovca. Većina učesnika jučerašnjeg uspona bili su polaznici 9-te karlovačke planinarske škole koju trenutno organizira ovo društvo. Među 500-tinjak planinara iz mnogih hrvatskih društava koji su sudjelovali na ovom usponu članovi PD Karlovca bili su među najbrojnijima.

Da podsjetimo, PD Škamnica iz Brinja i PD Karlovac potpisnici su Povelje o prijateljstvu a predsjednik PD Karlovca Mladen Kuka je i počasni član brinjskog planinarskog društva. Druženje je iskorišteno i za razgovore o budućim zajedničkim akcijama karlovačkih i brinjskih planinara.

Zarin

Zarin - Zarin