I ovoga vikenda polaznici Planinarske škole u organizaciji Planinarskog saveza grada Karlovca i Planinarskog društva Karlovac bili su aktivni. Predsjednik Saveza i voditelj škole Mladen Kuka održao je predavanje pod nazivom" Visokogorsko planinarstvo" popraćeno filmovima sa karlovačkih visokogorskih ekspedicija a potom su polaznici škole u sklopu terenske nastave posjetili Klek i izvršili uspon na vrh. Škola završava ovog vikenda predavanjima o pružanju prve pomoći u prirodi koje će održati mr.sci. dr Maja Grba Bujević ravnateljica Hrvatskog zavoda za hitnu medicinu i Upotreba GPS-a u orijentaciji u prirodi koje će održati Zlatko Balaš dipl.ing., član HGSS-a. Završna provjera znanja održati će se u nedjelju 13. 11. pri usponu na vrh Rešpeternica u Žumberku.

Školarci

Škola na Kleku